Kirjoittaja Aihe: Meän Hihtoon ilmoittautuneet  (Luettu 4959 kertaa)

harry

  • Aktiivi
  • Newbie
  • *
  • Viestejä: 1197
    • Profiili
    • http://www.tornionlaaksonjaloste.fi
Meän Hihtoon ilmoittautuneet
« : Maaliskuu 02, 2009, 12:23:40 »
Meän HIhtoon ilmoittautuneet :

Laakihihto 7.3.2009 5 km P

10.30.00          1             Viljo Uusitalo           2.Korkealehon Kiertäjät

10.30.00          2             Matti Pieskä             2.Korkealehon Kiertäjät

10.30.00          3             Esa Metsävainio          2.Korkealehon Kiertäjät

10.30.00          4             Eeva Uusitalo            3. Kankhaan Kiertäjät

10.30.00          5             Kaarina Havela           3. Kankhaan Kiertäjät

10.30.00          6             Kauko Havela             3. Kankhaan Kiertäjät

10.30.00          7             Irma Koivumaa            4. Poikkikairan Hihtoja

10.30.00          8             Aimo Koivumaa            4. Poikkikairan Hihtoja

10.30.00          9             Lenna Koivumaa           4. Poikkikairan Hihtoja

10.30.00         10             Lasse Rundgren           5. Talarin Tomerat

10.30.00         11             Kauko Rundgren           5. Talarin Tomerat

10.30.00         12             Lauri V. Hietanen        5. Talarin Tomerat

10.30.00         13             Aleksi Viita             6. Takatien Joukkue

10.30.00         14             Marjatta Rundgren        6. Takatien Joukkue

10.30.00         15             Arvi Petäjäniemi         8. Alakarin Soutajat

10.30.00         16             Onerva Petäjäniemi       8. Alakarin Soutajat

10.30.00         17             Helmi Rundgren           8. Alakarin Soutajat

10.30.00         18             Signe Koivumaa           10. Koivumaan Kova 1

10.30.00         19             Liisa Koivumaa           10. Koivumaan Kova 1

10.30.00         20             Arvo Koivumaa            10. Koivumaan Kova 1

10.30.00         21             Jenni Korteniemi         12. Väylä Bolaget 2

10.30.00         22             Maija Korteniemi         12. Väylä Bolaget 2

10.30.00         23             Riikka Korteniemi        12. Väylä Bolaget 2

10.30.00         24             Irja Ojala               12. Väylä Bolaget 2

10.30.00         25             Atle Malmberg            13. Lag Malmberg

10.30.00         26             Nore Malmberg            13. Lag Malmberg

10.30.00         27             Niilo Raappana           14. Hetan Kopla

10.30.00         28             Maila Uramo              14. Hetan Kopla

10.30.00         29             Raija Paananen           14. Hetan Kopla

10.30.00         30             Elli Ojanperä            15. Rajajoen Hiihtäjät

10.30.00         31             Hanna Ojanperä           15. Rajajoen Hiihtäjät

10.30.00         32             Marja Ojanperä           15. Rajajoen Hiihtäjät

10.30.00         33             Hilkka Niva              16. Mäkelän Samoilijat

10.30.00         34             Hannu Rundgren           16. Mäkelän Samoilijat

10.30.00         35             Pauli Rundgren           17. Meän Maan Hihtajat

10.30.00         36             Oiva Rundgren            18. Kallioniemen Hiihtä

10.30.00         37             Marja-Leena Rundgren     18. Kallioniemen Hiihtä

10.30.00         38             Daavid Rundgren          18. Kallioniemen Hiihtä

10.30.00         39             Leena Henriksson         99. Laakiton

10.30.00         40             Reijo Mäki               19. Pellon Yrittäjät

10.30.00         41             Birgitta Junttila        20. Team Sodankylä

10.30.00         42             Annika Junttila          20. Team Sodankylä

10.30.00         43             Paula Kivilompolo        20. Team Sodankylä

10.30.00         44             Leena Kivilompolo        20. Team Sodankylä

10.30.00         45             Vili Rousu               21. Laaki Rousut

10.30.00         46             Heli Rousu               21. Laaki Rousut

10.30.00         47             Sakari Rousu             21. Laaki Rousut

10.30.00         48             Matias Ylisaukko-Oja     23. Rantalehon Hiihtäjä

10.30.00         49             Tuomas Ylisaukko-Oja     23. Rantalehon Hiihtäjä

10.30.00         50             Seija Kolehmainen        26. Potman Laaki2

10.30.00         51             Mauri Uramo              26. Potman Laaki2

10.30.00         52             Ossi Orajärvi            27. Pappa ja Pojat

10.30.00         53             Lauri Orajärvi           27. Pappa ja Pojat

10.30.00         54             Sakari Orajärvi          27. Pappa ja Pojat

10.30.00         55             Irja Sipola              28. Tahkon Kiertäjät

10.30.00         56             Raimo Koskenniemi        28. Tahkon Kiertäjät

10.30.00         57             Markku Aho               28. Tahkon Kiertäjät

10.30.00         58             Hanna Liikamaa           29. Kuukkeli-Laaki

10.30.00         59             Anni Lindh               29. Kuukkeli-Laaki

10.30.00         60             Antti Aho                30. Ahonlaita-Laaki

10.30.00         61             Jouni Halonen            31. Nuuskakairan Vetera

10.30.00         62             Kari Hietanen            31. Nuuskakairan Vetera

10.30.00         66             Eila Havela              34. Team Murtsikka

10.30.00         67             Kirsti Syväniemi         34. Team Murtsikka

10.30.00         68             Pekka Syväniemi          34. Team Murtsikka

10.30.00         69             Jorma Rundgren           35. Ollintien Harmaat

10.30.00         70             Kaarlo Rundgren          35. Ollintien Harmaat

10.30.00         71             Teuvo Rundgren           35. Ollintien Harmaat

10.30.00         72             Leif Lahti               36. Lag Lahti

10.30.00         73             Maj Lahti                36. Lag Lahti

10.30.00         74             Viktor Lahti             36. Lag Lahti

10.30.00         75             Helena Lahti             37. Lag Väylänmukka

10.30.00         76             Alf Lahti                37. Lag Väylänmukka

10.30.00         77             Tuomo Ylitalo            37. Lag Väylänmukka

10.30.00         78             Tarja Vuento             38. Ylitalon Sisaret

10.30.00         79             Leila Ylitalo            38. Ylitalon Sisaret

10.30.00         80             Tarja Ylitalo            39. Kittiskarin Kiertäj

10.30.00         81             Erkki Leinonen           39. Kittiskarin Kiertäj

10.30.00         82             Marja-Leena Niskala      39. Kittiskarin Kiertäj

10.30.00         83             Eija Komulainen          40. Kovalaisen Kunnon K

10.30.00         84             Taina Lanko              40. Kovalaisen Kunnon K

10.30.00         85             Pirta Koivuranta         40. Kovalaisen Kunnon K

10.30.00         86             Rolf Tovås               41. Jouttenlahti Vetera

10.30.00         87             Ingegerd Tovås           41. Jouttenlahti Vetera

10.30.00         88             Bert-Åke Koivumaa        41. Jouttenlahti Vetera

10.30.00         89             Ida Mansikka             42. SK Gränsen

10.30.00         90             Maarja Kirt              42. SK Gränsen

10.30.00         91             Urve Kirt                99 Laakiton

10.30.00         92             Reijo Korhonen           99. Laakiton

10.30.00         93             Pia Kallo                44. Kallon Poppoo

10.30.00         94             Jari Kallo               44. Kallon Poppoo

10.30.00         95             Julia Kallo              44. Kallon Poppoo

10.30.00         96             Jonathan Wettainen       45. Team Tärendö

10.30.00         97             Eba Wettainen            45. Team Tärendö

10.30.00         98             Leif Wettainen           45. Team Tärendö

10.30.00         99             Toni Harjuhaahto         40. Kovalaisen Kunnon K

10.30.00        100             Jorma Uusimaa            46. Team Myllyn Pirtti

10.30.00        101             Jarmo Kinnunen           47. Jyväshyvät

10.30.00        102             Kaisa Kinnunen           47. Jyväshyvät

10.30.00        103             Mikko Hokkanen           47. Jyväshyvät

10.30.00        104             Viktoria Elasfr          49. Elranta

10.30.00        105             Amna Elasfr              49. Elranta

10.30.00        106             Jasmin Elasfr            49. Elranta

10.30.00        107             Saga Rantatalo           49. Elranta

10.30.00        108             Petteri Ikonen           50. Team Ikoset

10.30.00        109             Anne Ikonen              50. Team Ikoset

10.30.00        110             Pinja Ikonen             50. Team Ikoset

10.30.00        111             Matti Havela             51. Upslaaki

10.30.00        112             Terttu Maijanen          51. Upslaaki

10.30.00        113             Jorma Maijanen           51. Upslaaki

10.30.00        114             Saku Uusitalo            52. Sakun Tiimi

10.30.00        115             Maija Havela             52. Sakun Tiimi

10.30.00        116             Marko Ollila             52. Sakun Tiimi

10.30.00        117             Liselott Mattsson        53. Mattsson Skidgäng

10.30.00        118             Fanny Mattsson           53. Mattsson Skidgäng

10.30.00        119             Anna-Karin Mattsson      53. Mattsson Skidgäng

10.30.00        120             Matilda Mattsson         53. Mattsson Skidgäng

10.30.00        121             Samuel Wanhatalo         54. Aapuanlaiset

10.30.00        122             Lovisa Wanhatalo         54. Aapuanlaiset

10.30.00        123             Hilda Scott              54. Aapuanlaiset


Laakihihto 7.3.2009 15 km P

 10.30.00        201             Pekka Leskinen           99. Laakiton

10.30.00        202             Lasse Rundgren           6. Takatien Joukkue

10.30.00        203             Jouko Granath            9. Kirkkokuoro

10.30.00        204             Petri Jalli              9. Kirkkokuoro

10.30.00        205             Alpo Ahvenjärvi          9. Kirkkokuoro

10.30.00        206             Teemu Kuparinen          9. Kirkkokuoro

10.30.00        207             Maarit Korteniemi        11. Väylä Bolaget 1

10.30.00        208             Tuomo Korteniemi         11. Väylä Bolaget 1

10.30.00        209             Kauko Ojala              11. Väylä Bolaget 1

10.30.00        210             Annlill Malmberg         13. Lag Malmberg

10.30.00        211             Karl-Erik Malmberg       13. Lag Malmberg

10.30.00        212             Oiva Niva                16. Mäkelän Samoilijat

10.30.00        213             Simo Rundgren            17. Meän Maan Hihtajat

10.30.00        214             Jaakko Tiensuu           17. Meän Maan Hihtajat

10.30.00        215             Nils Henriksson          99. Laakiton

10.30.00        216             Väinö Enbuska            19. Pellon Yrittäjät

10.30.00        217             Kent Larsson             22. Narkens IF

10.30.00        218             Annamaja Larsson         22. Narkens IF

10.30.00        219             Mia Larsson              22. Narkens IF

10.30.00        220             Seija Uusitalo           24. Järvelän Porukka

10.30.00        221             Sinikka Pieskä           24. Järvelän Porukka

10.30.00        222             Pekka Pieskä             24. Järvelän Porukka

10.30.00        223             Riitta Vittikko          25. Potman Laaki1

10.30.00        224             Maija-Liisa Lehikoinen   26. Potman Laaki2

10.30.00        225             Veijo Liikamaa           29. Kuukkeli-Laaki

10.30.00        226             Marjatta Aho             30. Ahonlaita-Laaki

10.30.00        227             Pentti Aho               30. Ahonlaita-Laaki

10.30.00        228             Tuula Ylitalo            38. Ylitalon Sisaret

10.30.00        229             Camilla Fryksell         42. SK Gränsen

10.30.00        230             Erkki Konttajärvi        99. Laakiton

10.30.00        231             Tuomas Ylläsjärvi        99. Laakiton

10.30.00        232             Katja Jaako-Körkkö       99. Laakiton

10.30.00        233             Pekka Ylimäinen          43. Kontsa NS.

10.30.00        234             Janne Vittikko           43. Kontsa NS.

10.30.00        235             Jussi Sihvo              43. Kontsa NS.

10.30.00        236             Ann-Sofie Wettainen      45. Team Tärendö

10.30.00        237             Leo Rundgren             46. Team Myllyn Pirtti

10.30.00        238             Jenni Nousiainen         48. Martin Laaki

10.30.00        239             Mirja Nousiainen         48. Martin Laaki

10.30.00        240             Martti Nousiainen        48. Martin Laaki

10.30.00        241             Sinikka Rinnemaa         32. Lykkivät Lyylit

10.30.00        242             Irma Valkonen            32. Lykkivät Lyylit

10.30.00        243             Marja-Liisa Eloranta     32. Lykkivät Lyylit


Laakihihto 7.3.2009 25 km P

10.30.00        301             Eva Mettävainio          1. Evas Trio

10.30.00        302             Jan-Erik Svangärd        1. Evas Trio

10.30.00        303             Paul Johansson           1. Evas Trio

10.30.00        304             Arto Ylisaukko-Oja       7. Team Myllyn Pirtti

10.30.00        305             Manu Stenroos            7. Team Myllyn Pirtti

10.30.00        306             Susanna Veranko          7. Team Myllyn Pirtti

10.30.00        307             Arne Konttaniemi         99. Laakiton

10.30.00        308             Airi Ylisaukko-Oja       19. Pellon Yrittäjät

10.30.00        309             Ilkka Ylisaukko-Oja      23. Rantalehon Hiihtäjä

10.30.00        310             Reijo Lassila            25. Potman Laaki1

10.30.00        311             Salli Konttajärvi        25. Potman Laaki1

10.30.00        312             Markku Vuorela           31. Nuuskakairan Vetera

10.30.00        313             Niilo Väisänen           33. APK-Maratoonarit

10.30.00        314             Pentti Valkonen          33. APK-Maratoonarit

10.30.00        315             Eino Eloranta            33. APK-Maratoonarit

10.30.00        316             Veikko Räsänen           99. Laakiton

10.30.00        317             Seppo Koivisto           99. Laakiton

10.30.00        318             Birger Ylisaukko-Oja     46. Team Myllyn Pirtti

10.30.00        319             Leif Wanhatalo           54. Aapuanlaiset

10.30.00        320             Janita Luttunen          99. Laakiton

10.30.00        321             Anni Hakola              99. Laakiton

LIsäksi : Jukkasjärvi IF :
              Paavo Koberg          15 km
              Pertti Koberg           15 km
              Antti Lehtinen           6 km



Tytöt ja pojat 2005- synt. 200 m P

13.30.30          0             Jenni Enbuske            Meän Maa

13.30.30          1             Hilla Rousu              Meän Maa

13.30.30          2             Joel Niska               Meän Maa

13.30.30          3             Eveliina Aho             Meän Maa

13.30.30          4             Emmi Närhi               Meän Maa

13.30.30         35             Alpi Koivumaa            Meän Maa

13.30.30         37             Lauri Jolma              Meän Maa

13.30.30         39             Gustav Mattsson          Meän Maa


Tytöt ja pojat 2003 - 2004 synt. 500 km P

 13.30.30          5             Riikka Korteniemi        Meän Maa

13.30.30          6             Olli Ylisaukko-oja       Meän Maa

13.30.30          7             Veikka Rousu             Meän Maa

13.30.30          8             Emilia Aho               Meän Maa

13.30.30          9             Veikka-Matti Körkkö      Meän Maa

13.30.30         10             Julia Mansikka           Meän Maa

13.30.30         11             Hugo Ylipää              Meän Maa

13.30.30         36             Leevi Jolma              Meän Maa

Sarjaluettelo
Tytöt ja pojat 2001 - 2002 synt. 1 km P

 13.30.30         12             Vili Rousu               Meän Maa

13.30.30         13             Emilia Syväniemi         Meän Maa

13.30.30         14             Jussi Niska              Meän Maa

13.30.30         15             Aada Konttaniemi         Meän Maa

13.30.30         16             Viivi Körkkö             Meän Maa

13.30.30         38             Ellen Mattsson           Meän Maa


Tytöt 1999 - 2000 synt. 1 km P

13.30.30         17             Maria Korteniemi         Meän Maa

13.30.30         18             Henni Ylisaukko-oja      Meän Maa

13.30.30         19             Fanny Ylipää             Meän Maa


Pojat 1999 - 2000 synt. 1 km P

13.30.30         20             Matti Larsson            Meän Maa

13.30.30         21             Mikael Mansikka          Meän Maa


Tytöt 1997 - 1998 synt. 2 km P

13.30.30         22             Jenni Korteniemi         Meän Maa

13.30.30         23             Oline Malmberg           Meän Maa

13.30.30         24             Jonna Niemi              Meän Maa

13.30.30         34             Johanna Huhtala          Meän Maa

13.30.30         40             Matilda Mattsson         Meän Maa

13.30.30         41             Fanny Mattsson           Meän Maa


Pojat 1997 - 1998 synt. 2 km P

 13.30.30         25             Lukas Svangärd           Meän Maa

13.30.30         26             Aki Uusimäki             Meän Maa

13.30.30         27             Johan Mansikka           Meän Maa


Tytöt 1995 - 1996 synt. 2 km P

13.30.30          0             Marjaana Huhtala         Meän Maa

13.30.30         28             Erika Syväniemi          Meän Maa

13.30.30         29             Johanna Pelttari         Meän Maa

13.30.30         30             Ida Mansikka             Meän Maa


Pojat 1995 - 1996 synt. 2 km P

 13.30.30         31             Nore Malmberg            Meän Maa

13.30.30         32             Henrik Lönnelid          Meän Maa

13.30.30         33             Ville Uusimäki           Meän Maa

Lasten sarjojen numeroilla ja merkityillä lähtöajoilla ei ole tässä vaiheessa merkitystä; lähtölistat arvotaan vasta lauantaina; nyt
on tärkeintä, että kaikki ovat listoilla.

Laakit su. 8.3.2009 5 km V

 10.30.00          1             Viljo Uusitalo           3. Korkealehon Kiertäjä

10.30.00          2             Matti Pieskä             3. Korkealehon Kiertäjä

10.30.00          3             Esa Metsävainio          3. Korkealehon Kiertäjä

10.30.00          4             Eeva Uusitalo            4. Kankhaan Kiertäjät

10.30.00          5             Kaarina Havela           4. Kankhaan Kiertäjät

10.30.00          6             Kauko Havela             4. Kankhaan Kiertäjät

10.30.00          7             Irma Koivumaa            5. Poikkikairan Hihtoja

10.30.00          8             Aimo Koivumaa            5. Poikkikairan Hihtoja

10.30.00          9             Lenna Koivumaa           5. Poikkikairan Hihtoja

10.30.00         10             Janne Rautio             6. Pellon Yrittäjät

10.30.00         11             Jonna Rautio             6. Pellon Yrittäjät

10.30.00         12             Lasse Rundgren           7. Talarin Tomerat

10.30.00         13             Kauko Rundgren           7. Talarin Tomerat

10.30.00         14             Lauri V. Hietanen        7. Talarin Tomerat

10.30.00         15             Aleksi Viita             8. Takatien Joukkue

10.30.00         16             Marjatta Rundgren        8. Takatien Joukkue

10.30.00         17             Manu Stenroos            10. Team Myllyn Pirtti

10.30.00         18             Pia Heikki               10. Team Myllyn Pirtti

10.30.00         20             Nore Malmberg            11. Lag Malmberg

10.30.00         21             Niilo Raappana           12. Hetan Kopla

10.30.00         22             Maila Uramo              12. Hetan Kopla

10.30.00         23             Raija Paananen           12. Hetan Kopla

10.30.00         24             Merja Lehkonen-Tolppi    13. Tolpit

10.30.00         25             Timo Tolppi              13. Tolpit

10.30.00         26             Aapo Tolppi              13. Tolpit

10.30.00         27             Elli Ojanperä            14. Rajajoen Hiihtäjät

10.30.00         28             Hanna Ojanperä           14. Rajajoen Hiihtäjät

10.30.00         29             Marja Ojanperä           14. Rajajoen Hiihtäjät

10.30.00         30             Hilkka Niva              16. Mäkelän Samoilijat

10.30.00         31             Hannu Rundgren           16. Mäkelän Samoilijat

10.30.00         32             Tuula Rundgren           17. Meän Maan Hihtajat

10.30.00         33             Marja-Leena Rundgren     17. Meän Maan Hihtajat

10.30.00         34             Erkki Ojanperä           17. Meän Maan Hihtajat

10.30.00         35             Oiva Rundgren            18. Kallioniemen Hiihtä

10.30.00         36             Marja-Leena Rundgren     18. Kallioniemen Hiihtä

10.30.00         37             Daavid Rundgren          18. Kallioniemen Hiihtä

10.30.00         38             Birgitta Junttila        19. Team Sodankylä

10.30.00         39             Annika Junttila          19. Team Sodankylä

10.30.00         40             Paula Kivilompolo        19. Team Sodankylä

10.30.00         41             Leena Kivilompolo        19. Team Sodankylä

10.30.00         42             Matias Ylisaukko-Oja     20. Rantalehon Hiihtäjä

10.30.00         43             Tuomas Ylisaukko-Oja     20. Rantalehon Hiihtäjä

10.30.00         44             Hannu Lakkapää           22. Team Rämö

10.30.00         45             Aki Uusimäki             22. Team Rämö

10.30.00         46             Ville Uusimäki           22. Team Rämö

10.30.00         47             Esa Rautio               23. Pellon Kunta

10.30.00         48             Ossi Orajärvi            23. Pellon Kunta

10.30.00         49             Seija Kolehmainen        24. Potman Laaki 2

10.30.00         50             Irja Sipola              25. Tahkon Kiertäjät

10.30.00         51             Raimo Koskenniemi        25. Tahkon Kiertäjät

10.30.00         52             Markku Aho               25. Tahkon Kiertäjät

10.30.00         53             Hanna Liikamaa           26. Kuukkeli-Laaki

10.30.00         54             Anni Lindh               26. Kuukkeli-Laaki

10.30.00         55             Mari Aho                 27. Ahonlaita-Laaki

10.30.00         56             Jorma Rundgren           28. Ollintien Harmaat

10.30.00         57             Kaarlo Rundgren          28. Ollintien Harmaat

10.30.00         58             Teuvo Rundgren           28. Ollintien Harmaat

10.30.00         59             Leif Lahti               29. Lag Lahti

10.30.00         60             Maj Lahti                29. Lag Lahti

10.30.00         61             Viktor Lahti             29. Lag Lahti

10.30.00         62             Helena Lahti             30. Lag Väylänmukka

10.30.00         63             Alf Lahti                30. Lag Väylänmukka

10.30.00         64             Tuomo Ylitalo            30. Lag Väylänmukka

10.30.00         65             Tuula Ylitalo            31. Ylitalon Sisaret

10.30.00         66             Leila Ylitalo            31. Ylitalon Sisaret

10.30.00         67             Tarja Vuento             31. Ylitalon Sisaret

10.30.00         68             Erkki Leinonen           32. Kittiskarin Kiertäj

10.30.00         69             Marja-Leena Niskala      32. Kittiskarin Kiertäj

10.30.00         70             Tarja Ylitalo            32. Kittiskarin Kiertäj

10.30.00         71             Ida Mansikka             33. SK Gränsen

10.30.00         72             Maarja Kirt              33. SK Gränsen

10.30.00         73             Camilla Fryksell         33. SK Gränsen

10.30.00         74             Mauri Uramo              99. Laakiton

10.30.00         75             Jonathan Wettainen       34. Team Tärendö

10.30.00         76             Eba Wettainen            34. Team Tärendö

10.30.00         77             Leif Wettainen           34. Team Tärendö

10.30.00         78             Matti Havela             35. Upslaaki

10.30.00         79             Terttu Maijanen          35. Upslaaki

10.30.00         80             Jorma Maijanen           35. Upslaaki

10.30.00         81             Saku Uusitalo            36. Sakun Tiimi

10.30.00         82             Maija Havela             36. Sakun Tiimi

10.30.00         83             Marko Ollila             36. Sakun Tiimi


Laakit su. 8.3.2009 15 km V

10.30.00        201             Aila Jaako-Hallqvist     2. Suksiladyt

10.30.00        202             Urve Kirt                2. Suksiladyt

10.30.00        203             Maija Pieskä             2. Suksiladyt

10.30.00        204             Väinö Enbuska            6. Pellon Yrittäjät

10.30.00        205             Marianna Enbuska         6. Pellon Yrittäjät

10.30.00        206             Lasse Rundgren           8. Takatien Joukkue

10.30.00        207             Susanna Veranko          9. Rautia, Pello

10.30.00        208             Esa Seikkula             9. Rautia, Pello

10.30.00        209             Teuvo Niva               9. Rautia, Pello

10.30.00        210             Oiva Niva                16. Mäkelän Samoilijat

10.30.00        211             Atle Malmberg            11. Lag Malmberg

10.30.00        212             Tapani Melaluoto         23. Pellon Kunta

10.30.00        213             Marjatta Kihniä          24. Potman Laaki 2

10.30.00        214             Veijo Liikamaa           26. Kuukkeli-Laaki

10.30.00        215             Marjatta Aho             27. Ahonlaita-Laaki

10.30.00        216             Pentti Aho               27. Ahonlaita-Laaki

10.30.00        217             Tuomas Ylläsjärvi        99. Laakiton

10.30.00        218             Pirta Koivuranta         99. Laakiton

10.30.00        220             Leo Rundgren             99. Laakiton

10.30.00        221             Agnes Holma              37. Lag Holma

10.30.00        222             Evert Holma              37. Lag Holma


Laakit su. 8.3.2009 25 km V

 10.30.00        301             Eva Mettävainio          1. Evas Trio

10.30.00        302             Jan-Erik Svangärd        1. Evas Trio

10.30.00        303             Paul Johansson           1. Evas Trio

10.30.00        304             Airi Ylisaukko-Oja       10. Team Myllyn Pirtti

10.30.00        305             Annlill Malmberg         11. Lag Malmberg

10.30.00        306             Karl-Erik Malmberg       11. Lag Malmberg

10.30.00        307             Hannele Vanha            15. Uuettalot

10.30.00        308             Jyri Uusitalo            15. Uuettalot

10.30.00        309             Tellervo Uusitalo        15. Uuettalot

10.30.00        310             Tuomo Uusitalo           15. Uuettalot

10.30.00        311             Ilkka Ylisaukko-Oja      20. Rantalehon Hiihtäjä

10.30.00        312             Jyrki Uusimäki           21. Takamettän Hihtajat

10.30.00        313             Sari Lantto              21. Takamettän Hihtajat

10.30.00        314             Jorma Kenttämaa          21. Takamettän Hihtajat

10.30.00        315             Markku Kihniä            24. Potman Laaki 2

10.30.00        316             Kalervo Aska             99. Laakiton

10.30.00        317             Veikko Räsänen           99. Laakiton

10.30.00        318             Ann-Sofie Wettainen      34. Team Tärendö

10.30.00        319             Krister Holma            37. Lag Holma

10.30.00        320             Mari Holma               37. Lag Holma

Lisäksi : Jukkasjärvi IF :
              Paavo Koberg          15 km
              Pertti Koberg           15 km
             Antti Lehtinen            6 km


Lasten Laaki lyhyt su. 8.3.2009 0.5 km P

 13.30.00        401             Hannu Lakkapää           3. Team Rämö

13.30.00        402             Aki Uusimäki             3. Team Rämö

13.30.00        403             Pekka Lakkapää           3. Team Rämö

13.30.00        404             Julia Mansikka           5. Mansikka

Sarjaluettelo
Lasten laaki pitkä su. 8.3.2009 1 km P

 

13.30.00        451             Oline Malmberg           1. Lag Pajala Bamse

13.30.00        452             Lukas Svangärd           1. Lag Pajala Bamse

13.30.00        453             Fanny Ylipää             1. Lag Pajala Bamse

13.30.00        454             Erika Syväniemi          2. Pippuri Tytöt

13.30.00        455             Emilia Syväniemi         2. Pippuri Tytöt

13.30.00        456             Jonna Niemi              2. Pippuri Tytöt

13.30.00        457             Janne Ylisaukko-Oja      4. Myllyn Pojat

13.30.00        458             Juho Ylisaukko-Oja       4. Myllyn Pojat

13.30.00        459             Valtteri Ylisaukko-Oja   4. Myllyn Pojat

13.30.00        460             Mikael Mansikka          5. Mansikka

13.30.00        461             Johan Mansikka           5. Mansikka
« Viimeksi muokattu: Tammikuu 01, 1970, 02:00:00 kirjoittanut Guest »