Kirjoittaja Aihe: Meän Hihon tulokset la 07.03.  (Luettu 7892 kertaa)

harry

  • Aktiivi
  • Newbie
  • *
  • Viestejä: 1179
    • Profiili
    • http://www.tornionlaaksonjaloste.fi
Meän Hihon tulokset la 07.03.
« : Maaliskuu 07, 2009, 18:27:07 »
Meän Hihto la 7.3.2009
                                       T U L O K S E T              

Sija Nimi                     Laaki                          Tulos        Ero

     Laakihihto  7.3.2009 5 km P
     ===========================

  1. Jouni Halonen            31. Nuuskakairan Veteraani   20.12,3
  2. Atle Malmberg            13. Lag Malmberg             20.38,1      0.25,8
  3. Paavo Koberg             55. JUkkasjärvi IF           23.33,8      3.21,5
  4. Heino Aapajärvi          99. Laakiton                 23.39,7      3.27,4
  5. Matti Pieskä             2.  Korkealehon Kiertäjät    25.25,9      5.13,6
  6. Aimo Koivumaa            4.  Poikkikairan Hihtojat    25.46,2      5.33,9
  7. Jonathan Wettainen       45. Team Tärendö             26.25,8      6.13,5
  8. Nore Malmberg            13. Lag Malmberg             28.52,1      8.39,8
  9. Urve Kirt                99  Laakiton                 28.57,4      8.45,1
 10. Rolf Tovås               41. Jouttenlahti Veteraner   29.04,9      8.52,6
 11. Ingegerd Tovås           41. Jouttenlahti Veteraner   29.06,7      8.54,4
 12. Oiva Rundgren            18. Kallioniemen Hiihtäjät   29.15,4      9.03,1
 13. Stig Mäki                99. Laakiton                 30.18,8     10.06,5
 14. Lauri Orajärvi           27. Pappa ja Pojat           30.43,0     10.30,7
 15. Daavid Rundgren          18. Kallioniemen Hiihtäjät   30.44,4     10.32,1
 16. Ossi Orajärvi            27. Pappa ja Pojat           31.09,4     10.57,1
 17. Hannu Rundgren           16. Mäkelän Samoilijat       31.12,3     11.00,0
 18. Jorma Uusimaa            46. Team Myllyn Pirtti 2     31.35,0     11.22,7
 19. Bert-Åke Koivumaa        41. Jouttenlahti Veteraner   31.58,5     11.46,2
 20. Kalervo Vanha            99. Laakiton                 32.44,6     12.32,3
 21. Alf Lahti                37. Lag Väylänmukka          32.50,9     12.38,6
 22. Hanna Liikamaa           29. Kuukkeli-Laaki           32.52,0     12.39,7
 23. Antti Aho                30. Ahonlaita-Laaki          32.52,8     12.40,5
 24. Ida Mansikka             42. SK Gränsen               33.04,1     12.51,8
 25. Maarja Kirt              42. SK Gränsen               33.50,0     13.37,7
 26. Niilo Raappana           14. Hetan Kopla              34.32,8     14.20,5
 27. Sakari Orajärvi          27. Pappa ja Pojat           34.33,8     14.21,5
 28. Jeremias Väisänen       8.  Alakarin Soutajat        34.40,2     14.27,9
 29. Fanny Mattsson           53. Mattsson Skidgäng        34.42,0     14.29,7
 30. Liselott Mattsson        53. Mattsson Skidgäng        34.43,3     14.31,0
 31. Kaarlo Rundgren          35. Ollintien Harmaat        35.02,6     14.50,3
 32. Teuvo Rundgren           35. Ollintien Harmaat        35.03,1     14.50,8
 32. Hilkka Niva              16. Mäkelän Samoilijat       35.03,1     14.50,8
 34. Kauko Rundgren           5.  Talarin Tomerat          35.05,0     14.52,7
 35. Raakel Enbuska           99. Laakiton                 35.30,5     15.18,2
 36. Kauko Ylioinas           99. Laakiton                 35.30,8     15.18,5
 37. Jarmo Ylisaukko-oja      39. Kittiskarin Kiertäjät    35.32,8     15.20,5
 38. Leif Wettainen           45. Team Tärendö             36.11,8     15.59,5
 39. Eba Wettainen            45. Team Tärendö             36.23,6     16.11,3
 40. Matilda Mattsson         53. Mattsson Skidgäng        36.24,0     16.11,7
 41. Anna-Karin Mattsson      53. Mattsson Skidgäng        36.49,3     16.37,0
 42. Raimo Koskenniemi        28. Tahkon Kiertäjät         36.50,4     16.38,1
 43. Sandra Tiensuu           99. Laakiton                 36.51,9     16.39,6
 44. Viktor Lahti             36. Lag Lahti                36.58,6     16.46,3
 45. Leif Lahti               36. Lag Lahti                37.22,9     17.10,6
 46. Maj Lahti                36. Lag Lahti                37.50,3     17.38,0
 47. Arvo Koivumaa            10. Koivumaan Kova 1         37.50,7     17.38,4
 48. Signe Koivumaa           10. Koivumaan Kova 1         38.03,6     17.51,3
 49. Kari Hietanen            31. Nuuskakairan Veteraani   38.06,0     17.53,7
 50. Mauri Uramo              26. Potman Laaki2            38.06,4     17.54,1
 51. Raija Paananen           14. Hetan Kopla              38.33,1     18.20,8
 52. Paula Kivilompolo        20. Team Sodankylä           38.36,3     18.24,0
 53. Birgitta Junttila        20. Team Sodankylä           38.50,4     18.38,1
 54. Toni Harjuhaahto         40. Kovalaisen Kunnon Koho   38.51,6     18.39,3
 55. Matias Ylisaukko-Oja     23. Rantalehon Hiihtäjät     38.59,2     18.46,9
 56. Hilda Scott              54. Aapuanlaiset             39.00,0     18.47,7
 57. Samuel Wanhatalo         54. Aapuanlaiset             39.01,5     18.49,2
 58. Tuomas Ylisaukko-Oja     23. Rantalehon Hiihtäjät     39.01,9     18.49,6
 59. Lovisa Wanhatalo         54. Aapuanlaiset             39.02,4     18.50,1
 60. Pinja Ikonen             50. Team Ikoset              39.02,9     18.50,6
 61. Petteri Ikonen           50. Team Ikoset              39.49,6     19.37,3
 62. Anne Ikonen              50. Team Ikoset              39.51,3     19.39,0
 63. Kirsti Syväniemi         34. Team Murtsikka           39.52,1     19.39,8
 64. Eila Havela              34. Team Murtsikka           40.14,6     20.02,3
 65. Marja Ojanperä           15. Rajajoen Hiihtäjät       40.16,0     20.03,7
66. Pekka Syväniemi          34. Team Murtsikka           40.18,3     20.06,0
 67. Irma Tervo               99. Laakiton                 40.19,0     20.06,7
 68. Tarja Vuento             38. Ylitalon Sisaret         40.21,1     20.08,8
 69. Johanna Huhtala          99. Laakiton                 40.23,5     20.11,2
 70. Kauko Havela             3.  Kankhaan Kiertäjät       40.28,8     20.16,5
 71. Tuula Rundgren           17. Meän Maan Hihtajat       40.53,7     20.41,4
 72. Jorma Rundgren           35. Ollintien Harmaat        40.54,1     20.41,8
 73. Esa Metsävainio          2.  Korkealehon Kiertäjät    40.58,7     20.46,4
 74. Viljo Uusitalo           2.  Korkealehon Kiertäjät    40.59,1     20.46,8
 75. Erkki Leinonen           39. Kittiskarin Kiertäjät    41.00,5     20.48,2
 76. Tuomo Ylitalo            37. Lag Väylänmukka          41.01,3     20.49,0
 77. Leila Ylitalo            38. Ylitalon Sisaret         41.02,0     20.49,7
 78. Marja-Leena Niskala      39. Kittiskarin Kiertäjät    41.02,6     20.50,3
 79. Taina Lanko              40. Kovalaisen Kunnon Koho   41.03,3     20.51,0
 80. Pertti Koberg            55. JUkkasjärvi IF           41.03,8     20.51,5
 81. Antti Lehtinen           55. Jukkasjärvi IF           41.04,3     20.52,0
 82. Leena Henriksson         99. Laakiton                 41.08,9     20.56,6
 83. Marjaleena Rundgren      99. Laakiton                 41.09,9     20.57,6
 84. Aleksi Viita             6.  Takatien Joukkue         41.21,8     21.09,5
 85. Marjatta Rundgren        6.  Takatien Joukkue         41.23,5     21.11,2
 86. Eija Komulainen          40. Kovalaisen Kunnon Koho   41.24,4     21.12,1
 87. Jarmo Kinnunen           47. Jyväshyvät               41.34,0     21.21,7
 88. Kaisa Kinnunen           47. Jyväshyvät               41.43,4     21.31,1
 89. Mikko Hokkanen           47. Jyväshyvät               41.46,7     21.34,4
 90. Jasmin Elasfr            49. Elranta                  41.48,2     21.35,9
 91. Ertti Niiranen           99. Laakiton                 41.49,7     21.37,4
 92. Sarah Fischer-Waara      99. Laakiton                 41.52,1     21.39,8
 93. Birgitta Greus           99. Laakiton                 41.59,7     21.47,4
 94. Leena Kivilompolo        20. Team Sodankylä           42.11,9     21.59,6
 95. Anna-Greta Uusitalo      99. Laakiton                 42.13,0     22.00,7
 96. Annika Junttila          20. Team Sodankylä           42.34,4     22.22,1
 97. Seija Kolehmainen        26. Potman Laaki2            42.58,5     22.46,2
 98. Matti Greus              99. Laakiton                 42.59,8     22.47,5
 99. Sakari Rousu             21. Laaki Rousut             43.26,4     23.14,1
100. Onerva Petäjäniemi       8.  Alakarin Soutajat        43.26,9     23.14,6
101. Arvi Petäjäniemi         8.  Alakarin Soutajat        43.27,8     23.15,5
102. Amna Elasfr              49. Elranta                  43.59,8     23.47,5
103. Saga Rantatalo           49. Elranta                  44.00,4     23.48,1
104. Pia Kallo                44. Kallon Poppoo            44.02,0     23.49,7
105. Jari Kallo               44. Kallon Poppoo            44.03,7     23.51,4
106. Julia Kallo              44. Kallon Poppoo            44.15,5     24.03,2
107. Marja-Leena Rundgren     18. Kallioniemen Hiihtäjät   44.15,9     24.03,6
108. Marja-Leena Alatalo      99. Laakiton                 44.16,5     24.04,2
109. Pekka Alatalo            99. Laakiton                 44.17,2     24.04,9
110. Maila Uramo              14. Hetan Kopla              45.12,8     25.00,5
111. Eeva Uusitalo            3.  Kankhaan Kiertäjät       45.15,3     25.03,0
112. Kaarina Havela           3.  Kankhaan Kiertäjät       46.31,7     26.19,4
113. Lasse Rundgren           5.  Talarin Tomerat          47.02,7     26.50,4
114. Anja Rundgren            99. Laakiton                 47.03,2     26.50,9
115. Marjaana Huhtala         99. Laakiton                 47.15,1     27.02,8
116. Paavo Ylioinas           99. Laakiton                 47.31,7     27.19,4
117. Irja Sipola              28. Tahkon Kiertäjät         48.32,6     28.20,3
118. Eija Ylioinas            99. Laakiton                 48.33,2     28.20,9
119. Helena Lahti             99. Laakiton                 49.15,5     29.03,2
120. Hilkka Greus             99. Laakiton                 49.16,0     29.03,7
121. Erkki Ojanperä           99. Laakiton                 49.17,9     29.05,6
122. Katarina Lahti           37. Lag Väylänmukka          49.18,6     29.06,3
123. Anni Lindh               29. Kuukkeli-Laaki           49.20,0     29.07,7
124. Lauri V. Hietanen        5.  Talarin Tomerat          53.24,2     33.11,9
125. Reijo Korhonen           99. Laakiton                 53.48,1     33.35,8
126. Elli Ojanperä            15. Rajajoen Hiihtäjät       54.32,9     34.20,6
127. Markku Aho               28. Tahkon Kiertäjät         54.35,2     34.22,9
128. Hanna Ojanperä           15. Rajajoen Hiihtäjät       54.37,3     34.25,0
129. Marko Ollila             52. Sakun Tiimi              57.12,7     37.00,4
130. Saku Uusitalo            52. Sakun Tiimi              57.13,2     37.00,9
131. Maija Havela             52. Sakun Tiimi              57.37,7     37.25,4
132. Liisa Koivumaa           10. Koivumaan Kova 1       1.04.41,6     44.29,3
133. Heli Rousu               21. Laaki Rousut           1.05.48,3     45.36,0
134. Vili Rousu               21. Laaki Rousut           1.05.48,7     45.36,4
135. Mikas Mäki               99. Laakiton               1.43.30,2     83.17,9
136. Markus Mäki              99. Laakiton               1.43.30,9     83.18,6
137. Reijo Mäki               19. Pellon Yrittäjät       1.53.09,9     92.57,6


     Laakihihto  7.3.2009 15 km P
     ============================

  1. Tuomas Ylläsjärvi        99. Laakiton                 47.13,6
  2. Karl-Erik Malmberg       13. Lag Malmberg             47.29,7      0.16,1
  3. Per-Gunnar Ylipää        99. Laakiton                 55.22,1      8.08,5
  4. Leo Rundgren             46. Team Myllyn Pirtti 2     57.11,0      9.57,4
  5. Annlill Malmberg         13. Lag Malmberg             57.20,0     10.06,4
  6. Oiva Niva                16. Mäkelän Samoilijat       57.28,3     10.14,7
  7. Osmo Hietanen            99. Laakiton                 57.50,3     10.36,7
  8. Sven Drugge              99. Laakiton                 57.56,3     10.42,7
  8. Pekka Leskinen           99. Laakiton                 57.56,3     10.42,7
 10. Mia Larsson              22. Narkens IF             1.04.46,8     17.33,2
 11. Annamaja Larsson         22. Narkens IF             1.04.49,1     17.35,5
 12. Anders Mäki              99. Laakiton               1.07.26,4     20.12,8
 13. Thomas Fryksell          99. Laakiton               1.10.11,1     22.57,5
 14. Camilla Fryksell         42. SK Gränsen             1.10.15,2     23.01,6
 15. Erkki Konttajärvi        99. Laakiton               1.11.34,8     24.21,2
 16. Ann-Sofie Wettainen      45. Team Tärendö           1.11.59,7     24.46,1
 17. Lasse Rundgren           6.  Takatien Joukkue       1.12.03,5     24.49,9
 18. Pertti Gammelin                                     1.12.04,8     24.51,2
 19. Paavo Hietala            99. Laakiton               1.12.36,8     25.23,2
 20. Nils Henriksson          99. Laakiton               1.15.25,0     28.11,4
 21. Veijo Liikamaa           29. Kuukkeli-Laaki         1.17.50,5     30.36,9
 22. Marjatta Aho             30. Ahonlaita-Laaki        1.18.04,7     30.51,1
 23. Pentti Aho               30. Ahonlaita-Laaki        1.18.06,0     30.52,4
 24. Seija Uusitalo           24. Järvelän Porukka       1.19.17,4     32.03,8
 25. Pekka Ylimäinen          43. Kontsa NS.             1.21.00,5     33.46,9
 26. Janne Vittikko           43. Kontsa NS.             1.21.01,7     33.48,1
 27. Jussi Sihvo              43. Kontsa NS.             1.21.03,1     33.49,5
 28. Laura Lassila                                       1.21.24,0     34.10,4
 29. Eliisa Eero                                         1.21.45,7     34.32,1
 30. Väinö Enbuska            19. Pellon Yrittäjät       1.21.47,4     34.33,8
 31. Jouko Granath            9.  Kirkkokuoro            1.23.53,4     36.39,8
 32. Petri Jalli              9.  Kirkkokuoro            1.23.53,9     36.40,3
 33. Kent Larsson             22. Narkens IF             1.25.29,8     38.16,2
 34. Sinikka Rinnemaa         32. Lykkivät Lyylit        1.25.38,7     38.25,1
 35. Marja-Liisa Eloranta     32. Lykkivät Lyylit        1.25.41,5     38.27,9
 36. Linda Jonsson                                       1.25.55,3     38.41,7
 37. Alpo Ahvenjärvi          9.  Kirkkokuoro            1.26.50,5     39.36,9
 38. Teemu Kuparinen          9.  Kirkkokuoro            1.26.51,0     39.37,4
 39. Katja Jaako-Körkkö       99. Laakiton               1.26.56,2     39.42,6
 40. Irma Valkonen            32. Lykkivät Lyylit        1.27.22,0     40.08,4
 41. Maija-Liisa Lehikoinen   26. Potman Laaki2          1.37.24,9     50.11,3
 42. Riitta Vittikko          25. Potman Laaki1          1.37.25,6     50.12,0
 43. Heikki Räty                                         1.38.03,4     50.49,8
 44. Jenni Nousiainen         48. Martin Laaki           1.54.39,0     67.25,4
 45. Mirja Nousiainen         48. Martin Laaki           1.54.40,8     67.27,2
 46. Maija Niska                                         2.10.18,7     83.05,1
 


     Laakihihto  7.3.2009 25 km P
     ============================

  1. Mikael Wälivaara                                    1.05.00,6
  2. Simon Kero                                          1.08.09,1      3.08,5
  3. Paul Johansson           1.  Evas Trio              1.09.36,4      4.35,8
  4. Seppo Koivisto           99. Laakiton               1.09.38,9      4.38,3
  5. Leif Mäkipiha                                       1.12.11,4      7.10,8
  6. Malte Kero                                          1.12.31,1      7.30,5
  7. Jan-Erik Svangärd        1. Evas Trio               1.12.55,8      7.55,2
  8. Arto Havela                                         1.13.31,6      8.31,0
  9. Niilo Väisänen           33. APK-Maratoonarit       1.16.46,3     11.45,7
 10. Markus Matson            99. Laakiton               1.16.57,8     11.57,2
 11. Manu Stenroos            7.  Team Myllyn Pirtti     1.18.30,2     13.29,6
 12. Josef Ylipää                                        1.20.18,7     15.18,1
 13. Markku Vuorela           31. Nuuskakairan Veteraani 1.20.49,5     15.48,9
 14. Janita Luttunen          99. Laakiton               1.23.41,9     18.41,3
 15. Anni Hakola              99. Laakiton               1.23.42,1     18.41,5
 16. Eva Mettävainio          1.  Evas Trio              1.24.16,6     19.16,0
 17. Hökan Taavo                                         1.26.10,6     21.10,0
 18. Martti Nousiainen        99. Laakiton               1.27.45,4     22.44,8
 19. Eino Eloranta            33. APK-Maratoonarit       1.28.29,1     23.28,5
 20. Timo Kurkkio             99. Laakiton               1.29.08,3     24.07,7
 21. Rune Westerberg                                     1.31.09,0     26.08,4
 22. Arne Konttaniemi         99. Laakiton               1.31.23,0     26.22,4
 23. Susanna Veranko          7.  Team Myllyn Pirtti     1.32.35,4     27.34,8
 24. Leif Wanhatalo           54. Aapuanlaiset           1.36.47,8     31.47,2
 25. Reijo Lassila            25. Potman Laaki1          1.36.48,2     31.47,6
 26. Veikko Räsänen           99. Laakiton               1.40.57,9     35.57,3
 27. Salli Konttajärvi        25. Potman Laaki1          1.42.32,2     37.31,6
 28. Ilkka Ylisaukko-Oja      23. Rantalehon Hiihtäjät   1.46.31,4     41.30,8
 29. Birger Ylisaukko-Oja     46. Team Myllyn Pirtti 2   1.46.31,9     41.31,3
 30. Airi Ylisaukko-Oja       19. Pellon Yrittäjät       1.54.14,0     49.13,4
 31. Sulo Ylisirkka           99. Laakiton               2.01.20,0     56.19,4
 32. Pentti Valkonen          33. APK-Maratoonarit       2.01.28,8     56.28,2
 33. Arto Ylisaukko-Oja       7.  Team Myllyn Pirtti     2.19.52,3     74.51,7

 Meän Hihto la 7.3.2009 lapset
                                                               T U L O K S E T

© Pellon Ponsi
TP4; TP6; TP8; T10; P10; T12; P12; T14; P14;
Tytöt ja pojat 2005- synt. 200 m P
 
Sija Nimi                                                   Tulos        Ero
 
  1. Nella-Riina Heikka       Meän Maa                      1.45,0
  2. Jenni Enbuske            Meän Maa                      1.59,2      0.14,2
  3. Nanna Muhonen            Meän Maa                      2.17,9      0.32,9
  4. Gustav Mattsson          Meän Maa                      2.38,0      0.53,0
  5. Sara Ojanperä            Meän Maa                      3.25,4      1.40,4
  6. Eveliina Aho             Meän Maa                      3.36,0      1.51,0
  7. Lauri Jolma              Meän Maa                      3.38,5      1.53,5
  8. Alina Jonsson            Meän Maa                      5.02,0      3.17,0
  9. Joel Niska               Meän Maa                      5.08,2      3.23,2
 10. Elin Uusitalo            Meän Maa                      5.49,8      4.04,8
 11. Dyland Fischer-Waara     Meän Maa                      6.53,5      5.08,5
 12. Hilla Rousu              Meän Maa                      7.57,4      6.12,4

Sarjaluettelo
Tytöt ja pojat 2003 - 2004 synt. 500 m P
 
  1. Saku Uusitalo            Meän Maa                      4.38,2
  2. Olli Ylisaukko-oja       Meän Maa                      4.42,1      0.03,9
  3. Kaisa Vuopio             Meän Maa                      5.21,0      0.42,8
  4. Hugo Ylipää              Meän Maa                      6.18,2      1.40,0
  5. Veikka-Matti Körkkö      Meän Maa                      6.29,9      1.51,7
  6. Emmi Närhi               Meän Maa                      7.22,2      2.44,0
  7. Emilia Aho               Meän Maa                      7.37,7      2.59,5
  8. Leevi Jolma              Meän Maa                      7.56,3      3.18,1
  9. Julia Mansikka           Meän Maa                      9.51,5      5.13,3
 10. Veikka Rousu             Meän Maa                     12.00,5      7.22,3
 11. Amanda Uusitalo          Meän Maa                     12.46,5      8.08,3
 12. Edvard Jonsson           Meän Maa                     14.54,0     10.15,8
 13. Elina Hagenlöv-Uusitalo  Meän Maa                     18.47,3     14.09,1

Sarjaluettelo
Tytöt ja pojat 2001 - 2002 synt. 1 km P
 
  1. Ilona Heikka             Meän Maa                      5.45,0
  2. Miia Mäntyranta          Meän Maa                      5.46,1      0.01,1
  3. Jussi Niska              Meän Maa                      5.47,3      0.02,3
  4. Viivi Körkkö             Meän Maa                      6.20,3      0.35,3
  5. Anna Uusitalo            Meän Maa                      6.22,4      0.37,4
  6. Emilia Syväniemi         Meän Maa                      6.36,1      0.51,1
  7. Moa Mäki                 Meän Maa                      7.26,4      1.41,4
  8. Vili Rousu               Meän Maa                      7.33,6      1.48,6
  9. Aada Konttaniemi         Meän Maa                      7.42,5      1.57,5
 10. Axel Uusitalo            Meän Maa                      8.41,7      2.56,7
 11. Ellen Mattsson           Meän Maa                      8.49,9      3.04,9
 12. Jessica Ojanperä         Meän Maa                      9.41,7      3.56,7

Sarjaluettelo
Tytöt 1999 - 2000 synt. 1 km P
 
  1. Alina Heikka             Meän Maa                      4.37,0
  2. Ebba Wettainen           Meän Maa                      4.51,4      0.14,4
  3. Henni Ylisaukko-oja      Meän Maa                      4.51,7      0.14,7
  4. Fanny Ylipää             Meän Maa                      6.19,9      1.42,9
  5. Linda Ojanperä           Meän Maa                      6.21,0      1.44,0

Sarjaluettelo
Pojat 1999 - 2000 synt. 1 km P
 
  1. Mikael Mansikka          Meän Maa                      5.11,8
 

Sarjaluettelo
Tytöt 1997 - 1998 synt. 2 km P
 
  1. Oline Malmberg           Meän Maa                      9.26,7
  2. Fanny Mattsson           Meän Maa                      9.33,7      0.07,0
  3. Johanna Huhtala          Meän Maa                     10.01,0      0.34,3
  4. Matilda Mattsson         Meän Maa                     10.28,3      1.01,6
  5. Tiina Mäntyranta         Meän Maa                     10.32,9      1.06,2
  6. Jenna Ojanperä           Meän Maa                     12.06,7      2.40,0
 

Sarjaluettelo
Pojat 1997 - 1998 synt. 2 km P
 
  1. Jonatan Wettainen        Meän Maa                      7.41,6
  2. Aki Uusimäki             Meän Maa                      7.50,3      0.08,7
  3. Lukas Svangärd           Meän Maa                      8.30,5      0.48,9
  4. Johan Mansikka           Meän Maa                     10.52,3      3.10,7
  5. Ville Ojanperä           Meän Maa                     12.20,7      4.39,1

Sarjaluettelo
Tytöt 1995 - 1996 synt. 2 km P
 
  1. Erika Syväniemi          Meän Maa                      8.19,2
  2. Johanna Pelttari         Meän Maa                      8.20,1      0.00,9
  3. Ida Mansikka             Meän Maa                      9.27,1      1.07,9
 

Sarjaluettelo
Pojat 1995 - 1996 synt. 2 km P
 
  1. Henrik Lönnelid          Meän Maa                      6.42,1
  2. Nore Malmberg            Meän Maa                      7.36,9      0.54,8
  3. Ville Uusimäki           Meän Maa                      7.45,7      1.03,6
« Viimeksi muokattu: Tammikuu 01, 1970, 02:00:00 kirjoittanut Guest »