Kirjoittaja Aihe: Meän Hihtoon ilmoittautuneet  (Luettu 3698 kertaa)

harry

  • Aktiivi
  • Newbie
  • *
  • Viestejä: 1211
    • Profiili
    • http://www.tornionlaaksonjaloste.fi
Meän Hihtoon ilmoittautuneet
« : Maaliskuu 08, 2011, 19:49:42 »
Ilmoittauneiden L I S T A 10.03. klo 17.40

© Pellon Ponsi

Perinteinen 6 km

 Sarja       Nro            Nimi                    Laaki

    0.00 P06           1            Kullström Yvonne        Laakiton

    0.00 P06           2            Svarvare Fors Ida       Laakiton

    0.00 P06           3            Lönnelid Henrik         Narkens IF

    0.00 P06           4            Henriksson Leena        Laakiton

    0.00 P06           5            Ylimäinen Pekka         Laakiton

    0.00 P06           6            Veskoniemi Seija        Laakiton

    0.00 P06           7            Veskoniemi Matti        Laakiton

    0.00 P06           8            Greus Hilkka            Laakiton

    0.00 P06           9            Greus Matti             Laakiton

    0.00 P06          10            Koivumaa Lenna          Laakiton

    0.00 P06          11            Koivumaa Aimo           Laakiton

    0.00 P06          12            Hietanen Lauri          Laakiton

    0.00 P06          13            Havela Maija            Ämmin Laaki

    0.00 P06          14            Havela Pasi             Ämmin Laaki

    0.00 P06          15            Havela Birgitta         Ämmin Laaki

    0.00 P06          16            Syväniemi Kirsti        Team Syväniemi

    0.00 P06          17            Syväniemi Pekka         Team Syväniemi

    0.00 P06          18            Syväniemi Erika         Team Syväniemi

    0.00 P06          19            Sipola Irja             Takatien Joukkue

    0.00 P06          20            Koskenniemi Raimo       Takatien Joukkue

    0.00 P06          21            Rundgren Marjatta       Takatien Joukkue

    0.00 P06          22            Uusitalo Saku           Vauhdikkaat

    0.00 P06          23            Uusitalo Viljo          KorkKiertäjät

    0.00 P06          24            Pieskä Matti            KorkKiertäjät

    0.00 P06          25            Metsävainio Esa         KorkKiertäjät

    0.00 P06          26            Uusitalo Eeva           Kankhaan Kiertäjät

    0.00 P06          27            Havela Kauko            Kankhaan Kiertäjät

    0.00 P06          28            Havela Kaarina          Kankhaan Kiertäjät

    0.00 P06          29            Aho Antti               Ahonlaita-Team

    0.00 P06          30            Ojanperä Elli           Rajajoen Hiihtäjät

    0.00 P06          31            Rundgren Daavid         KallHiihtäjät

    0.00 P06          32            Rundgren Kauko          KallHiihtäjät

    0.00 P06          33            Rundgren Oiva           KallHiihtäjät

    0.00 P06          34            Rundgren Teuvo          Ollintien Harmaat

    0.00 P06          35            Rundgren Kaarlo         Ollintien Harmaat

    0.00 P06          36            Konttajärvi Hannu       Potman Laaki 2

    0.00 P06          37            Paananen Raija          Kolmen Kopla

    0.00 P06          38            Uramo Mauri             Kolmen Kopla

    0.00 P06          39            Raappana Niilo          Kolmen Kopla

    0.00 P06          40

    0.00 P06          41            Kari Maire              Vaattolahen Laaki

    0.00 P06          42            Kari Esko               Vaattolahen Laaki

    0.00 P06          43            Rundgren Tuula          Vaattolahen Laaki

    0.00 P06          44            Rundgren Hannu          Vaattolahen Laaki

    0.00 P06          45            Ylisaukko-oja Maria     Rantalehon Hiihtäjät

    0.00 P06          46            Laitamaa Sirpa          Rantalehon Hiihtäjät

    0.00 P06          47            Junttila Birgitta       Suusatajad

    0.00 P06          48            Simbonen Helen          Suusatajad

    0.00 P06          49            Simbonen Elina          Suusatajad

    0.00 P06          50            Körkkö Veli-Matti       Laakiton

    0.00 P06          51            Jaako-Körkkö Katja      Laakiton

    0.00 P06          52            Wanhatalo Lovisa        The Cousins

    0.00 P06          53            Scott  Hilda            The Cousins

    0.00 P06          54            Mattsson Fanny          Falimax

    0.00 P06          55            Mattsson Axel           Falimax

    0.00 P06          56            Mattsson Liselott       Falimax

    0.00 P06          57            Mattsson Markus         Falimax

    0.00 P06          58            Mattsson Matilda        Mattssons Skidgäng

    0.00 P06          59            Mattsson Anna-Carin     Mattssons Skidgäng


Perinteinen 15 km

    0.00 P15         151            Henriksson Nils         Laakiton

    0.00 P15         152            Grensjö Margareta       MyllHiht

    0.00 P15         153            Grensjö Bengt           MyllHiht

    0.00 P15         154            Rundgren Lasse          Takatien Joukkue

    0.00 P15         155            Isometsä Marja-Leena    Potman Laaki 1

    0.00 P15         156            Lassila Kirsti          Potman Laaki 2

Perinteinen 25 km

     0.00 P25         201            Johansson Paul          JarkaIF

    0.00 P25         202            Rantakeisu Esa          Laakiton

    0.00 P25         203            Autto Timo              Laakiton

    0.00 P25         204            Räsänen Veikko          Laakiton

    0.00 P25         205            Jouhten Virve           Laakiton

    0.00 P25         206            Pelttari Heikki         Laakiton

    0.00 P25         207            Seppä Martti            Laakiton

    0.00 P25         208            Ahola Kalevi            Laakiton

    0.00 P25         209            Myllymäki Anu           Vauhdikkaat

    0.00 P25         210            Huusko Mauri            Mauri ja Pojat

    0.00 P25         211            Pantsar Unto            Mauri ja Pojat

    0.00 P25         212            Mäkikyrö Kyösti         Mauri ja Pojat

    0.00 P25         213            Väisänen Niilo          Vauhdilla Vipeltäjät

    0.00 P25         214            Tervaoja Jussi          Team Myllyn Pirtti

    0.00 P25         215            Ylisaukko-oja Birger    Team Myllyn Pirtti

    0.00 P25         216            Granat Jouko            Ollintien Harmaat

    0.00 P25         217            Konttajärvi Salli       Potman Laaki 1

    0.00 P25         218            Lassila Reijo           Potman Laaki 1

    0.00 P25         219            Malmberg Atle           Lag Malmberg

    0.00 P25         220            Tovås Malmberg Annalill Lag Malmberg

    0.00 P25         221            Wanhatalo Leif          Riina gänget
                                           Percen Göran
                                           Norberg Martin

Vapaa 6 km

     0.00 V06         251            Larsson Matti           Narkens IF

    0.00 V06         252            Larsson Kent            Narkens IF

    0.00 V06         253            Väisänen Jeremias       Vauhdilla Vipeltäjät

    0.00 V06         254            Rinnemaa Sinikka        Vauhdilla Vipeltäjät

    0.00 V06         255            Aho Markku              Kuukkeli-Team

    0.00 V06         256            Aho Mari                Ahonlaita-Team

    0.00 V06         257            Ojanperä Marja          Rajajoen Hiihtäjät

    0.00 V06         258            Ojanperä Linda          Rajajoen Hiihtäjät

    0.00 V06         259            Rickblom-Höynälä Sirpa  Kopanmäen Laaki

    0.00 V06         260            Höynälä Edvin           Kopanmäen Laaki

    0.00 V06         261            Höynälä Ellen           Kopanmäen Laaki

    0.00 V06         262            Malmberg Oline          NoKeOl

    0.00 V06         263            Höynälä Raimo           Laakiton

    0.00 V06         264            Wettainen Ebba          Laakiton

Vapaa 15 km

     0.00 V15         351            Kivilompolo Tiina       Laakiton

    0.00 V15         352            Kihniä Markku           MyllHiht

    0.00 V15         353            Vanha Hannele           Uuettalot

    0.00 V15         354            Kanniainen Jaakko       Haapakankaan Pauke

    0.00 V15         355            Kanniainen Minna        Haapakankaan Pauke

    0.00 V15         356            Liikamaa Veijo          Kuukkeli-Team

    0.00 V15         357            Lumimäki Virpi          Kuukkeli-Team

    0.00 V15         358            Aho Pentti              Ahonlaita-Team

    0.00 V15         359            Malmberg Nore           NoKeOl

    0.00 V15         360            Malmberg K-E            NoKeOl

    0.00 V15         361            Henriksson Ann-Sofie    Laakiton
                                           Noora Pääkkölä
                                           Väinö Pääkkölä

Vapaa 25 km

   0.00 V25         401            Aapajärvi Uolevi        Laakiton

    0.00 V25         402            Jaako-Hallqvist Aila    Laakiton

    0.00 V25         403            Pelttari Elisa          Laakiton

    0.00 V25         404            Norberg Mikael          Laakiton

    0.00 V25         405            Birkentals Nauris       Laakiton

    0.00 V25         406            Korsunovs Reinis        Laakiton

    0.00 V25         407            Robalds Andris          Laakiton

    0.00 V25         408            Lidaks Ivo              Laakiton

    0.00 V25         409            Allvee Indrek           Laakiton

    0.00 V25         410            Uusitalo Santeri        Vauhdikkaat

    0.00 V25         411            Uusitalo Tuomo          Uuettalot

    0.00 V25         412            Uusitalo Tellervo       Uuettalot

    0.00 V25         413            Priks Morten            TeamViroYlit

    0.00 V25         414            Kuusik Kaarel           TeamViroYlit

    0.00 V25         415            Eilo Siim               TeamViroYlit

    0.00 V25         416            Kanniainen Ossi         Haapakankaan Pauke

    0.00 V25         417            Ylisaukko-oja Airi      Team Myllyn Pirtti

    0.00 V25         418            Paeglitis Marcis        Team Nanosonic

    0.00 V25         419            Slotins Robert          Team Nanosonic

    0.00 V25         420            Ylisaukko-oja Ilkka     Rantalehon Hiihtäjät

    0.00 V25         421            Muhonen Aki             Laakiton

    0.00 V25         422            Von Enke Henrik         Team Nanosonic

                                           Jari Ylläsjärvi            Laakiton

NoTime 6-25 km

 
    0.00 NT625       501            Greus Birgitta          Laakiton

    0.00 NT625       502            Koivumaa Bert-Åke       Lag Malmberg

    0.00 NT625       503            Uusitalo Anna           Utsi

    0.00 NT625       504            Uusitalo Anna-Greta     Utsi

    0.00 NT625       505            Tiensuu Sandra          Utsi

    0.00 NT625       506            Drugge Sven             Laakiton

    0.00 NT625       507            Ylisirkka Sulo          Laakiton

    0.00 NT625       508            Melaluoto Tapani        Laakiton

    0.00 NT625       509            Koivuranta Pirta        Laakiton

    0.00 NT625       510            Bergman Kaija           Laakiton

    0.00 NT625       511            Kolehmainen Seija       Potman Laaki 2

    0.00 NT625       512            Holma Anna-Maria        Riina gänget

    0.00 NT625       513            Lantto Ragnar           Riina gänget

    0.00 NT625       514            Wanhatalo Samuel        The Cousins

    0.00 NT625       515            Mattsson Nea            Mattssons Skidgäng

    0.00 NT625       516            Ersson Nelly            Erssons Eliten

    0.00 NT625       517            Ersson Rune             Erssons Eliten

    0.00 NT625       518            Ersson Karl-Johan       Erssons Eliten

    0.00 NT625       519            Wanhatalo Ellen         Wanhatalos

    0.00 NT625       520            Wanhatalo Elina         Wanhatalos

    0.00 NT625       521            Wanhatalo Rikard        Wanhatalos
« Viimeksi muokattu: Tammikuu 01, 1970, 02:00:00 kirjoittanut Guest »