Kirjoittaja Aihe: Meän Hihtoon ilmoittautuneet  (Luettu 4672 kertaa)

harry

  • Aktiivi
  • Newbie
  • *
  • Viestejä: 1211
    • Profiili
    • http://www.tornionlaaksonjaloste.fi
Meän Hihtoon ilmoittautuneet
« : Maaliskuu 11, 2012, 12:52:09 »
Meän Hihto 2012                 Ilmoittautuneet    16.3.2012
Pellon Ponsi                    ---------------------    20:42

            Classic 6 km
            ==============

 1   Rundgren Marjatta            Takatien joukkue
 2   Ojanperä Elli                Takatien joukkue
 3   Uusitalo Viljo               Korkealehon kiertäjät
 4   Pieskä Matti                 Korkealehon kiertäjät
 5   Metsävainio Esa              Korkealehon kiertäjät
 6   Uusitalo Eeva                Kankhaan kiertäjät
 7   Havela Kauko                 Kankhaan kiertäjät
 8   Havela Kaarina               Kankhaan kiertäjät
 9   Uramo Mauri                  Kolmen kopla
 10  Paananen Raija               Kolmen kopla
 11  Raappana Niilo               Kolmen kopla
 12  Jaako Timo                   Kaulinpään Internationelli Jaako Team
 13  Hallqvist Bo                 Kaulinpään Internationelli Jaako Team
 14  Koskenniemi Irja             Irjan laaki
 15  Sipola Irja                  Irjan laaki
 16  Rundgren Jorma               Ollintien harmaat
 17  Rundgren Kaarlo              Ollintien harmaat
 18  Rundgren Teuvo               Ollintien harmaat
 19  Kanniainen Sara              Ratasjoen Raikas
 20  Ekonoja Pirkko               Ratasjoen Raikas
 21  Ekonoja Mikko                Ratasjoen Raikas
 22  Orajärvi Ann-Sofie           Laakiton
 23  Junttila Birgitta            Team Sodankylä
 24  Junttila Eija                Team Sodankylä
 25  Simbonen Helen               Team Sodankylä
 26  Koivumaa Pasi                Koivumaat
 27  Koivumaa Eija                Koivumaat
 28  Koivumaa Leena               Koivumaat
 29  Rundgren E                   Ranta remmi
 30  Hietanen V                   Ranta remmi
 31  Heikki Helmi                 Ranta remmi
 32  Rundgren Daavid              Kallioniemen Hiihtäjät
 33  Rundgren Kauko               Kallioniemen Hiihtäjät
 34  Rundgren Oiva                Kallioniemen Hiihtäjät
 35  Rundgren Hannu               Ollintien harmaat
 36  Körkkö Veli-Matti            Wäylän Hihtajat
 37  Jaako-Körkkö Katja           Wäylän Hihtajat
 38  Körkkö Viivi                 Wäylän Hihtajat
 39  Jaako Kyllikki               Wäylän Hihtajat
 40  Ruotsalainen Martti          Lohitörmän Triadit
 41  Jolma-Vittikko Aija          Uleålaagi
 42  Koivumaa Signe               Koivumaan Kova
 43  Koivumaa Seija               Koivumaan Kova
 44  Koivumaa Arvo                Koivumaan Kova
 45  Uusitalo Saku                Voittajat
 46  Ollila Teija                 Voittajat
 47  Ollila Marko                 Voittajat
 48  Havela Maija                 Voittajat
 49  Mäki Raine                   Laakiton
 50  Mäki Riitta                  Laakiton
 51  Koivumaa Bert-Åke            Laakiton
 52  Mattsson Nea                 Mattssons Skidgäng
 53  Mattsson Axel                Skidor på glid
 54  Mattsson Fanny               Skidor på glid
 55  Ikonen Arttu                 Artun laaki
 56  Ikonen Petteri               Artun laaki
 57  Ikonen Anne                  Artun laaki


            Classic 15 km
            ===============

 151 Räty Heikki                  Laakiton
 152 Rundgren Lasse               Takatien joukkue
 153 Mäki Anders                  Irjan laaki
 154 Mattsson Liselott            Skidor på glid
 155 Wanhatalo Samuel             SEL
 156 Lehto Paula                  Laakiton
 157 Gammelin Pertti              Laakiton
 158 Henriksson Nils              Laakiton
 159 Krakov Evgeny                Laakiton
 160 Törmä Martina                Laakiton
 161 Alldein Maria                Laakiton


            Classic 25 km
            ===============

 201 Svangärd Jan-Erik            Skidentusiasterna
 202 Rytiniemi Bengt              Laakiton
 204 Pääjärvi Torvald             Laakiton
 205 Peuravaara Tore              Laakiton
 206 Ylisaukko-Oja Airi           Töötti-laaki
 208 Surakka Antero               Laakiton
 209 Vuosku Sinikka               Laakiton
 210 Konttajärvi Salli            Potman laaki
 211 Lassila Reijo                Potman laaki
 212 Ylisaukko-Oja Petri          Team Jääli
 213 Ylisaukko-Oja Birger         Team Jääli
 214 Aapajärvi Iiris              Laakiton
 215 Mattsson Markus              Skidor på glid
 216 Scott Lucas                  SEL
 217 Scott Erik                   SEL
 218 Taavo Monica                 Tre på tur
 219 Taavo Rut                    Tre på tur
 220 Fagervall Anders             Tre på tur
 221 Lehto Karl-Göran             Laakiton
 222 Norberg Mikael               Laakiton
 223 Marjamaa Sisko               Laakiton
 224 Uusimaa Markku               Mukanlahen mutteri


            Free 6 km
            ===========

 251 Rautio Jonna                 Lapin Ilmastointimestarit
 252 Rautio Janne                 Lapin Ilmastointimestarit
 253 Rickblom Sirpa               Koppanamäen laaki
 254 Höynälä Edvin                Koppanamäen laaki
 255 Höynälä Ellen                Koppanamäen laaki
 256 Jussila Topias               Ylläsjärvi
 257 Malmberg Atle                Lag Malmberg
 258 Malmberg Oline               Lag Malmberg
 259 Aho Mari                     Ahonlaita-tiimi
 260 Syväniemi Teemu              Team Syväniemi
 261 Syväniemi Erika              Team Syväniemi
 262 Syväniemi Emilia             Team Syväniemi
 263 Jussila Leena                Ylläsjärvi
 264 Jussila Tuukka               Ylläsjärvi
 265 Kanniainen Jaakko            Haapakankaan Pauke
 266 Svangärd Lukas               Skidentusiasterna
 267 Alldein Lian                 Laakiton




            Free 15 km
            ============

 351 Grensjö Margareta            Myllykallion Hihtajat
 352 Grensjö Bengt                Myllykallion Hihtajat
 353 Kihniä Marjatta              Myllykallion Hihtajat
 354 Niemi Jonna                  Töötti-laaki
 355 Korhola Ville                Töötti-laaki
 356 Jaako-Hallqvist Aila         Kaulinpään Internationelli Jaako Team
 357 Höynälä Raimo                Mukanlahen mutteri
 358 Kanniainen Minna             Haapakankaan Pauke
 359 Rundgren Leo                 Mukanlahen mutteri
 360 Liikamaa Veijo               Ahonlaita-tiimi
 361 Aho Pentti                   Ahonlaita-tiimi
 362 Kouri Milla                  Lohitörmän Triadit
 363 Kouri Kalevi                 Lohitörmän Triadit


            Free 25 km
            ============

 401 Kihniä Markku                Myllykallion Hihtajat
 402 Venho Anna                   Laakiton
 403 Jaako-Blunder Heini          Kaulinpään Internationelli Jaako Team
 404 Pietilä Aapo                 Laakiton
 405 Kanniainen Ossi              Haapakankaan Pauke
 406 Eero Paavo                   Laakiton
 407 Malmberg K-E                 Lag Malmberg
 408 Malmberg Nore                Lag Malmberg
 409 Malmberg Annalill            Lag Malmberg
 410 Vittikko Seppo               Uleålaagi
 411 Mettävainio Eva              Skidentusiasterna

            NT 6- 25 km F
            =============

 501 Mukka Heini                  Grupp M3
 502 Mukka Jorma                  Grupp M3
 503 Mukka Tuomo                  Grupp M3
 504 Veskoniemi Seija             Menomonot
 505 Veskoniemi Matti             Menomonot
 506 Kolehmainen Seija            Potman laaki
 507 Vittikko Riitta              Potman laaki
 508 Ylisaukko-Oja Arto           Team Jääli
 509 Myllymäki Anu                Uleålaagi
 510 Lahti Helena                 Veikkolan väki
 511 Lahti Alf                    Veikkolan väki
 512 Ylitalo Marianne             Veikkolan väki
 513 Ersson Karl-Johan            Rak
 514 Lantto Anna-Maria            Rak
 515 Lantto Ragnar                Rak
 516 Ersson Julian                FFJ
 517 Ersson Rune                  FFJ
 518 Ersson Nelly                 FFJ
 519 Tiensuu Susanne              Laakiton
 520 Mattsson Evald               Mattssons Skidgäng
 521 Mattsson Simon               Mattssons Skidgäng
 522 Marianna Enbuska             Ajattomat Sivakoijat
 523 Väinö Enbuska                Ajattomat Sivakoijat
 524 Unto Pantzari                Ajattomat Sivakoijat
 529 Havela Eila                  Menomonot
 525 Liimatta Matti               Kylävaaran Kaiku
 526 Lakkapää Pekka               Kylävaaran Kaiku
 527 Nikka Veli                   Kylävaaran Kaiku
 528 Bergman Kaija                Lapin Ilmastointimestarit



   Jarkka lapset 2012
             I L M O I T E T U T   16.3.2012 20:37
© Pellon Ponsi


--------------------------------------------------------------------------------

 TP4
 T ja P 2008- syntyneet 200 m P
 4 kpl

  Einar Wanhatalo/Björnström SWE
  Saga Honkamaa SWE
  Malla Vehmas FIN
  Malin Venho FIN
 
 
TP06
 T ja P 2006-2007 syntyneet 500 m P
 10 kpl
 
Joel Niska FIN
Niklas Pietilä FIN
Aada Pietilä FIN
Niko Enbuska FIN
Niila Aapajärvi FIN
Pinja Välimaa FIN
Venla Enbuska FIN
Juho Piispanen FIN
Elvira Ersson SWE
Wiima Vehmas FIN
 
 
TP08
 T ja P 2004-2005 syntyneet 1 km P
 13 kpl
 Maria Harju FIN
 Nella Kurth  FIN
 Ellen Kurth FIN
Jenni Enbuska FIN
Nanna Muhonen FIN
Eveliina Aho FIN
Veikka-Matti Körkkö FIN
Jimi Välimaa FIN
Gustav Mattsson SWE
Leevi Enbuska FIN
Toni Sirkka FIN
Ellen Höynälä FIN
Loke Alldein SWE
 
 
T10
 Tytöt 10 vuotta (2002-2003) 1 km P
 8 kpl
 Emilia Aho FIN
 Viivi Körkkö FIN
 Aada Konttaniemi FIN
 Ellen Mattsson SWE
 Sandra Dahl SWE
 Helmi Saukkoriipi FIN
 Sofia Rautio FIN
 Hanna Havela FIN
 
 
P10
 Pojat 10 vuotta (2002-2003) 1 km P
 6 kpl
 
Edvin Höynälä FIN
Akseli Aapajärvi FIN
Saku Uusitalo FIN
Sami Dahl SWE
Julian Ersson SWE
Jussi Niska FIN
 
 
T12
 Tytöt 12 vuotta (2000-2001) 2 km P
 3 kpl
 
Nene Thongdaeng FIN
Miia-Maria Rautio FIN
Miia Mäntyranta FIN
 
 
P12
 Pojat 12 vuotta (2000-2001) 2 km P
 1 kpl
 
 Axel Mattsson SWE
 
 
T14
 Tytöt 14 vuotta (1998-1999) 2 km P
 3 kpl
 
Oline Malmberg SWE
 Fanny Mattsson SWE
 Helen Simbonen FIN
 
 
P14
 Pojat 14 vuotta (1998-1999) 2 km P
 1 kpl

 Samuel Wanhatalo SWE
« Viimeksi muokattu: Tammikuu 01, 1970, 02:00:00 kirjoittanut Guest »