Kirjoittaja Aihe: Meän Hihtoon ilmoittautuneet  (Luettu 4205 kertaa)

harry

  • Aktiivi
  • Newbie
  • *
  • Viestejä: 1179
    • Profiili
    • http://www.tornionlaaksonjaloste.fi
Meän Hihtoon ilmoittautuneet
« : Maaliskuu 14, 2013, 09:51:20 »
15.03.klo 20.00 mennessä ilmoittautuneet :
 
Tämän jälkeen otamme mukaan vain yksittäisiä hiihtäjiä; ilmoittautumiset  lähtöpaikalla tuntia ennen omaa lähtöä. laakeja emme enää pysty vastaanottamaan.

   Meän Hihto 16.3.2013                      L Ä H T Ö L I S T A         15.3.2013
Pellon Ponsi                              -------------------             20:52

Lähtö              Sarja         Nro   Nimi                  Laaki

            Classic 6 km  
            ===============

11.30.00            CL6          1  Lasse Rundgren          Nepokat
11.30.00            CL6          2  Kauko Rundgren          Nepokat
11.30.00            CL6          3  Hanna Ndegeya           Team Tanzania
11.30.00            CL6          4  Rama Ndegeya            Team Tanzania
11.30.00            CL6          5  Pertti Gammelin         Team Tanzania
11.30.00            CL6          6  Oline Malmberg          Lag Malmbergs
11.30.00            CL6          7  Ingegerdl Tovås         Lag Tovåsarna
11.30.00            CL6          8  Rolf  Tovås             Lag Tovåsarna
11.30.00            CL6          9  Marjatta Rundgren       Koskenniskan Laaki
11.30.00            CL6         10  Raimo Koskenniemi       Koskenniskan Laaki
11.30.00            CL6         11  Hanna Orajärvi          Ompelimo Ruska; Oulu
11.30.00            CL6         12  Ari Orajärvi            Ompelimo Ruska; Oulu
11.30.00            CL6         13  Ossii Orajärvi          Ompelimo Ruska; Oulu
11.30.00            CL6         14  Henna Junttila          Team Sodankylä
11.30.00            CL6         15  Birgitta Tasala         Team Sodankylä
11.30.00            CL6         16  Helen Simbonen          Team Sodankylä
11.30.00            CL6         17  Elina Simbonen          Team Sodankylä
11.30.00            CL6         18  Oiva Rundgren           KallHiihtäjät
11.30.00            CL6         19  Maire Kari              Vaattolahen Hihtajat
11.30.00            CL6         20  Esko Kari               Vaattolahen Hihtajat
11.30.00            CL6         21  Teuvo Rundgren          Vaattolahen Hihtajat
11.30.00            CL6         22  Niilo Raappana          Rajajoen Hiihtäjät
11.30.00            CL6         23  Mauri Uramo             Rajajoen Hiihtäjät
11.30.00            CL6         24  Elli Ojanperä           Rajajoen Hiihtäjät
11.30.00            CL6         25  Viljo Uusitalo          KorkKiertäjät
11.30.00            CL6         26  Matti Pieskä            KorkKiertäjät
11.30.00            CL6         27  Esa Metsävainio         KorkKiertäjät
11.30.00            CL6         28  Eeva Uusitalo           Kankhaan Kiertäjät
11.30.00            CL6         29  Kaarina Havela          Kankhaan Kiertäjät
11.30.00            CL6         30  Kauko Havela            Kankhaan Kiertäjät
11.30.00            CL6         31  Saku Uusitalo           Moskun Tiimi
11.30.00            CL6         32  Teija Ollila            Moskun Tiimi
11.30.00            CL6         33  Marko Ollila            Moskun Tiimi
11.30.00            CL6         34  Antti Aho               Team Ahonlaita
11.30.00            CL6         35  Riitta Vittikko         Potman Laaki
11.30.00            CL6         36  Seija Kolehmainen       Potman Laaki
11.30.00            CL6         37  Markku Aho              Team Ahma
11.30.00            CL6         38  Marita Jokelainen       Laakiton
11.30.00            CL6         39  Paavo Jokelainen        Laakiton
11.30.00            CL6         40  Ellen Mattsson          Team Ellen
11.30.00            CL6         41  Lenna Koivumaa          Laakiton
11.30.00            CL6         42  Kenneth Kuoppa          Team Ellen
11.30.00            CL6         43  Mauri Hiltunen          Laakiton
11.30.00            CL6         44  Veli-Matti Körkkö       Trio Lampssuvanto
11.30.00            CL6         45  Viivi Körkkö            Trio Lampssuvanto
11.30.00            CL6         46  Kyllikki Jaako          Trio Lampssuvanto
11.30.00            CL6         47  Alva Scott              Lage
11.30.00            CL6         48  Gunnar Scott            Lage
11.30.00            CL6         49  Ingemar Lind            Juling
11.30.00            CL6         50  Jussi-Pekka Heinonen    Laakiton
11.30.00            CL6         51  Ninja Pekkala           Laakiton


            Classic 15 km  
            ================

11.30.00            CL15       151  Lasse Rundgren          Koskenniskan Laaki
11.30.00            CL15       152  Annukka Hannu           Laakiton
11.30.00            CL15       153  Leo Rundgren            Mutterit
11.30.00            CL15       154  Pentti Aho              Team Ahonlaita
11.30.00            CL15       155  Veijo Liikamaa          Team Ahma
11.30.00            CL15       156  Samuel Wanhatalo        Aapua pojat
11.30.00            CL15       157  Leifl Wanhatalo         Aapua pojat
11.30.00            CL15       158  Liselott Mattsson       Juling


            Classic 25 km  
            ================

11.30.00            CL25       201  Annalill Malmberg       Lag Tovåsarna
11.30.00            CL25       202  Markku Uusimaa          Koskenniskan Laaki
11.30.00            CL25       203  Kalevi Kokkonen         Laakiton
11.30.00            CL25       204  Salli Konttajärvi       Potman Laaki
11.30.00            CL25       205  Reijo Lassila           Potman Laaki
11.30.00            CL25       206  Torvald Pääjärvi        Laakiton
11.30.00            CL25       207  Olavi Vanhapiha         Taloteam Polar
11.30.00            CL25       208  Monica Taavo            3 på Tur
11.30.00            CL25       209  Rut Taavo               3 på Tur
11.30.00            CL25       210  Anders Fagervall        3 på Tur
11.30.00            CL25       211  Anna-Carin Mattsson     Team Ellen
11.30.00            CL25       212  Markus Mattsson         Mattssons skidgäng
11.30.00            CL25       213  Esa Rantakeisu          Laakiton
11.30.00            CL25       214  Lucas Scott             Lage
11.30.00            CL25       215  Erik Scott              Lage
11.30.00            CL25       216  Juha Niskala            Juling
11.30.00            CL25       217  Christina Klingestål    Laakiton


            Vapaa 6 km  F
            =============

12.00.00            F06        251  Vesa Riipi              Team Riipi
12.00.00            F06        252  Topias Riipi            Team Riipi
12.00.00            F06        253  Matias Riipi            Team Riipi
12.00.00            F06        254  Oline Malmberg          Lag Malmbergs
12.00.00            F06        255  Emilia Syväniemi        Team Syväniemi
12.00.00            F06        256  Erika Syväniemi         Team Syväniemi
12.00.00            F06        257  Teemu Syväniemi         Team Syväniemi
12.00.00            F06        258  Sirpa Rickblom-Höynälä  Koppanamäen Laaki
12.00.00            F06        259  Edvin Höynälä           Koppanamäen Laaki
12.00.00            F06        260  Ellen Höynälä           Koppanamäen Laaki
12.00.00            F06        261  Mari Aho                Team Ahonlaita
12.00.00            F06        262  Mimma Vittikko          Maslaaki
12.00.00            F06        263  Sannariina Hietanen     Aaten Tiimi
12.00.00            F06        264  Jorma Rotonen           Laakiton
12.00.00            F06        265  Essi Heikka             Buulaaki
12.00.00            F06        266  Jyrki Uusimäki          Buulaaki
12.00.00            F06        267  Ville Uusimäki          Buulaaki
12.00.00            F06        268  Hanna-Riikka Heikka     HAKA
12.00.00            F06        269  Hannu Lakkapää          HAKA
12.00.00            F06        270  Pekka Lakkapää          HAKA


 

            Vapaa 15 km  F
            ==============

12.00.00            F15        351  Nore Malmberg           Lag Malmbergs
12.00.00            F15        352  Margareta Grensjö       MyllHiht
12.00.00            F15        353  Bengt Grensjö           MyllHiht
12.00.00            F15        354  Marjatta Kihniä         MyllHiht
12.00.00            F15        355  Markku Kihniä           MyllHiht
12.00.00            F15        356  Raimo Höynälä           Mutterit
12.00.00            F15        357  Tuula Ylisirkka         Team Ahma


            Vapaa 25 km  F
            ==============

12.00.00            F25        401  K-E Malmberg            Lag Malmbergs
12.00.00            F25        402  Annlill Malmberg        Lag Tovåsarna
12.00.00            F25        403  Seppo Vittikko          Maslaaki
12.00.00            F25        404  Ville Koskenniemi       Aaten Tiimi
12.00.00            F25        405  Jarno Auvinen           Aaten Tiimi
12.00.00            F25        407  Arto Pantsar            Laakiton
12.00.00            F25        408  Aapo Pietilä            Laakiton
12.00.00            F25        409  Heli Rousu              Laakiton
12.00.00            F25        410  Sakarii Rousu           Laakiton


            No Time  F,C
            ==========

 9.00.00            NT625      501  Lauri Hietanenn         Nepokat
 9.00.00            NT625      502  Pekka Lakkapää          Kylävaaran Kaiku
 9.00.00            NT625      503  Matti Liimatta          Kylävaaran Kaiku
 9.00.00            NT625      504  Veli Nikka              Kylävaaran Kaiku
 9.00.00            NT625      505  Alli Ketola             KallHiihtäjät
 9.00.00            NT625      506  Daavid Rundgren         KallHiihtäjät
 9.00.00            NT625      507  Heini Mukka             TrioM
 9.00.00            NT625      508  Jorma Mukka             TrioM
 9.00.00            NT625      509  Tuomo Mukka             TrioM
 9.00.00            NT625      510  Airi Ylisaukko-Oja      Mutterit
 9.00.00            NT625      511  Aija Jolma-Vittikko     Maslaaki
 9.00.00            NT625      512  Heikki Räty             Laakiton
 9.00.00            NT625      513  Aila Aro                Laakiton
 9.00.00            NT625      514  Marianna Enbuska        Taloteam Polar
 9.00.00            NT625      515  Väinö Enbuska           Taloteam Polar
 9.00.00            NT625      516  Evald Mattsson          Mattssons skidgäng
 9.00.00            NT625      517  Nea Mattsson            Mattssons skidgäng
 9.00.00            NT625      518  Lovisa Wanhatalo        Aapua gänget
 9.00.00            NT625      519  Hilda Scott             Aapua gänget
 9.00.00            NT625      520  Johan Krutrök           Aapua gänget
 9.00.00            NT625      521  Rikard Wanhatalo        Aapua pojat
 9.00.00            NT625      522  Karl Fors               Aapua pojat
 9.00.00            NT625      523  Salme Kiviniemi         Laakiton
« Viimeksi muokattu: Tammikuu 01, 1970, 02:00:00 kirjoittanut Guest »