Kirjoittaja Aihe: Meän Hihtoon ilmoittautuneet  (Luettu 3611 kertaa)

harry

  • Aktiivi
  • Newbie
  • *
  • Viestejä: 1183
    • Profiili
    • http://www.tornionlaaksonjaloste.fi
Meän Hihtoon ilmoittautuneet
« : Maaliskuu 12, 2014, 07:52:49 »
Classic 6 km C
            ==============

CL6    1   Havela Kaarina             Kankhaan Kiertäjät
CL6    2   Havela Kauko               Kankhaan Kiertäjät
CL6    3   Uusitalo Eeva              Kankhaan Kiertäjät
CL6    4   Pieskä Matti               Korkealehon  Kiertäjät
CL6    5   Uusitalo Viljo             Korkealehon  Kiertäjät
CL6    6   Metsävainio Esa            Korkealehon  Kiertäjät
CL6    7   Koskenniemi Raimo          Koskenniskan Laaki
CL6    8   Rundgren Marjatta          Koskenniskan Laaki
CL6    9   Rundgren Lasse             Nepokat
CL6    10  Rundgren Kauko             Nepokat
CL6    11  Hietanen Lauri  I.         Nepokat
CL6    12  Kari Maire                 Vaattolahen Hihtajat
CL6    13  Kari Esko                  Vaattolahen Hihtajat
CL6    14  Rundgren Hannu             Vaattolahen Hihtajat
CL6    15  Malmberg Oline             Lag Malmbergs
CL6    16  Kirt Urve                  Ohtanajärvi IK
CL6    17  Uusitalo Saku              Hihtajat
CL6    18  Ollila Teija               Hihtajat
CL6    19  Ollila Marko               Hihtajat
CL6    20  Ersson Nelly               Lag Ersson
CL6    21  Ersson Rune                Lag Ersson
CL6    22  Ersson Karl-Johan          Lag Ersson
CL6    23  Mattsson Ellen             Mattssons Skidgäng
CL6    24  Mattsson Anna-Carin        Mattssons Skidgäng


            Classic 15 km C
            ===============

CL15   101 Rundgren Lasse             Koskenniskan Laaki
CL15   102 Aho Pentti                 Team Ahonlaita
CL15   103 Mukka Heini                TrioM
CL15   104 Mukka Jorma                TrioM
CL15   105 Mukka Tuomo                TrioM
CL15   106 Wanhatalo Samuel           Arkki pojat
CL15   107 Svangärd Lukas             Svangärd

            Classic 25 km C
            ===============

CL25   151 Niva Jukka                 Laakiton
CL25   152 Sandelin Salla             Laakiton
CL25   153 Ylisaukko-Oja Petri        Laakiton
CL25   154 Kokkonen Kalevi            Ohtanajärvi IK
CL25   155 Klingestål Christina       Ohtanajärvi IK
CL25   156 Uusitalo Santeri           Hihtajat
CL25   157 Rantakeisu Esa             Laakiton
CL25   158 Jönsson Mathilda           Ohtanajärvi IK
CL25   159 Jönsson Robert             Ohtanajärvi IK
CL25   160 Scott Erik                 Team Scott
CL25   161 Scott Lucas                Team Scott
CL25   162 Svangärd Jan-Erik          Svangärd
CL25   163 Mettävainio Eva            Svangärd
   

            Vapaa 6 km F
            ============

F06    101 Liikamaa Jouni             Team Ahma
F06    102 Aho Mari                   Team Ahma
F06    103 Syväniemi Erika            Team Syväniemi
F06    104 Syväniemi Emilia           Team Syväniemi
F06    105 Syväniemi Teemu            Team Syväniemi
F06    106 Malmberg Oline             Lag Malmbergs


            Vapaa 15 km F
            =============

F15    253 Uusitalo Tellervo          Uuettalot
F15    254 Uusitalo Tuomo             Uuettalot
F15    255 Vanha Hannele              Uuettalot
F15    256 Liikamaa Veijo             Team Ahma
F15    257 Lantto Mari                Team Ahma
F15    258 Rundgren Lauri             Mukanlahen Saunojat
F15    259 Rundgren Minna             Mukanlahen Saunojat
F15    260 Rundgren Antti             Mukanlahen Saunojat
F15    261 Rousu Vili                 Laakiton
F15    251 Kihniä Marjatta            Team Ahonlaita
F15    252 Kihniä Markku              Team Ahonlaita


            Vapaa 25 km F
            =============

F25    301 Malmberg K-E               Lag Malmbergs
F25    302 Malmberg Annlill           Lag Malmbergs
F25    303 Malmberg Nore              Lag Malmbergs


            No time  F
            ==========

NT625  351 Raappana Niilo             Mustin Laaki
NT625  352 Uramo Mauri                Mustin Laaki
NT625  353 Rundgren Daavid            Mustin Laaki
NT625  354 Räty Heikki                Laakiton
NT625  355 Veskonniemi Seija          Laakiton
NT625  356 Veskonniemi Matti          Laakiton
NT625  357 Nikka Veli                 Laakiton
NT625  358 Liimatta Matti             Laakiton
NT625  359 Juuso Anni                 Lempeän Luistattajat
NT625  360 Enbuska Marianna           Lempeän Luistattajat
NT625  361 Enbuska Väinö              Lempeän Luistattajat
NT625  362 Ylisaukko-Oja Arto         Laakiton
NT625  363 Mattsson Nea               Mattssons Skidgäng
NT625  364 Mattsson Evald             Mattssons Skidgäng
NT625  365 Scott Alva                 Team Scott
NT625  366 Wanhatalo Rikard           Arkki pojat
NT625  367 Fors Karl                  Arkki pojat
« Viimeksi muokattu: Tammikuu 01, 1970, 02:00:00 kirjoittanut Guest »