Kirjoittaja Aihe: Lasten hihtojen tulokset  (Luettu 2261 kertaa)

harry

  • Aktiivi
  • Newbie
  • *
  • Viestejä: 1179
    • Profiili
    • http://www.tornionlaaksonjaloste.fi
Lasten hihtojen tulokset
« : Maaliskuu 13, 2016, 09:06:28 »
Lasten Hihto/Barntävlingen      
      200 m - TP4      
Place   Bib   Name   Time   
1   9   Albin Lampela   1:33.0   
2   8   Maija Vaara   3:17.2   
3   6   Pieti Uusitalo   4:38.9   
4   7   Ellen Eero   4:54.2   
            
      500 m - TP6      
Place   Bib   Name   Time   
1   19   Eelis Kurth   4:50.7   
2   22   Jon Nilas Furmark   5:47.7   
3   15   Anni Vaara   6:05.2   
4   21   Arve Ersson   6:12.1   
5   25   Aaron Peltonen   6:18.8   
6   16   Iisko Kolehmainen   6:22.0   
7   14   Ida Felicia Koski   6:43.8   
8   18   Sofia Ylisaukko-Oja   6:46.3   
9   23   Frida Nilsson Snell   10:31.1   
10   17   Eevert Kurth   11:13.3   
11   20   Astrid Wanhatalo-Björnström   17:07.4   
12   24   My Lahti Fors   19:18.4   
            
      1 km - TP8      
Place   Bib   Name   Time   
1   31   Måns Hörnström   6:16.3   
2   34   Maja Klingestål Krutrök   6:35.3   
3   33   Leo Lahti Fors   6:43.3   
4   30   Amanda Rundgren   6:58.3   
5   28   Milla Pasma   7:30.3   
6   29   Jonne Kolehmainen   7:53.7   
7   27   Siiri Orajärvi   8:09.0   
8   32   Einar Wanhatalo-Björnström   9:31.7   
            
      1 km - T10      
Place   Bib   Name   Time   
1   40   Elvira Ersson   4:38.0   
2   38   Fiia Lampela   4:40.6   
3   37   Hanna Ylipää   4:48.5   
4   41   Vanja Furmark   5:25.7   
5   43   Ida Klingestål Krutrök   6:08.3   
6   39   Emilia Ylisaukko-Oja   6:52.6   
7   42   Saga Honkamaa   7:49.1   
            
            
      1 km - P10      
Place   Bib   Name   Time   
1   46   Jesper Jakobsson   4:20.8   
2   49   Tuomas Rowe   5:09.5   
3   47   Petrus Pasma   5:29.0   
            
      2km - T12      
Place   Bib   Name   Time   
1   59   Emilia Hörnström   8:02.0   
2   58   Jenni Enbuska   8:31.2   
3   54   Nella Kurth   9:59.7   
4   56   Hilla Rousu   11:28.2   
      Paula Rundgren      
            
      2km - P12      
Place   Bib   Name   Time   
1   63   Veikka Rousu   10:27.8   
            
      2km - T14      
Place   Bib   Name   Time   
1   67   Helmi Saukkoriipi   8:21.8   
2   66   Ellen Höynälä   10:51.1   
            
      2km - P14      
Place   Bib   Name   Time   
1   71   Julian Ersson   7:10.1   
2   70   Edvin Höynälä   9:12.8
« Viimeksi muokattu: Tammikuu 01, 1970, 02:00:00 kirjoittanut Guest »